+1
Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • BUBAMARA SVE ZA DJECU d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Pustodol Začretski 19 a, 49223 Sveti Križ Začretje
  • Web: http://www.bubamara.in

Bubamara sve za djecu d.o.o. je specijalizirano poduzeće koje se bavi prodajom proizvoda za djecu i trudnice. U Bubamara trgovinama možete pronaći kvalitetnu opremu, zabavne igračke, dječju odjeću, obuću, proizvode za njegu i hranjenje. Bogat asortiman proizvoda zadovoljit će sve potrebe i želje djece i roditelja, a ljubazno osoblje pomoći Vam i savjetovati Vas prilikom kupnje proizvoda.

Opis posla

Traži se prodavač (m/ž) u poslovnici Bubamara u Osijeku.

Poslovi obuhvaćaju:
- informiranje kupaca
- prodaja robe
- rješavanje reklamacija
- izvještavanje poslovođe o zalihi i prodaji robe
- sudjelovanje na inventurama
- briga o označavanju proizvoda
- rješavanje blagajničkih poslova te ostali poslovi slične prirode

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vještine:

Word, Outlook, Internet

Što nudimo

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Osječko-baranjska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.