+1
Pošalji prijatelju

Samostalni knjigovođa - bilancist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CENTRALNA DIMENZIJA KULTURE d.o.o. za poslovne usluge
  • Adresa: Slovenska 8, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.cdk.hr

Društvo smo koje punih 20 godina obavlja računovodstvene poslove, poslove poreznog, poslovnog i pravnog savjetovanja tvrtkama, samostalnim djelatnostima i neprofitnim organizacijama s područja kulture, umjetnosti i medija.

Opis posla

Opis poslova i radnih zadataka:
- samostalno obavljanje računovodstveno - knjigovodstvenih poslova u skladu s računovodstvenim standardima, hrvatskim zakonima i propisima
- knjiženje izvoda, deviza, ulaznih i izlaznih računa, blagajne, dokumentacije vezane uz robno i materijalno knjigovodstvo i proizvodnju
- obračun PDV-a, plaća, honorara, amortizacije, putnih troškova
- izrada obračuna i izvještaja (OPZ STAT, JOPPD, PDV, PDV-S, PDV- ZP, PPO, INO PPO)
- izrada završnog računa, bilance, računa dobiti i gubitka i bilješki
- izrada tromjesečnih, polugodišnjih i godišnjih izvješća za udruge
- izrada prijave poreza na dohodak
- samostalna izrada financijskih i poreznih izvještaja za d.o.o.
- samostalna izrada financijskih izvještaja neprofitnih organizacija (udruga, umjetničkih organizacija)
- samostalno knjiženje maloprodaje, veleprodaje, komisije, proizvodnje
- poslovanje s inozemstvom
- komunikacija sa stranim agencijama i poslovnim partnerima na engleskom jeziku u govoru i pismu
- upravljanje računovodstvenim odjelom

Uvjeti

Kakvog suradnika tražimo:
- karakternu odgovornu osobu koja voli imati kontrolu nad onim što radi i može samostalno odraditi posao od početka do kraja
- zna većinu onoga što tražimo, a sve što ne zna spremna je brzo naučiti i savladati
- želi raditi u prijateljskom okruženju i s ljudima koji su eminentni umjetnici
- na posao želi dolaziti s veseljem
- osobu kojoj je logika, organiziranost, dosljednost, temeljitost i predanost poslu temelj ostvarivanja pozitivnih rezultata zbog kojih se osjeća zadovoljno i korisno
- osobu koja na optimističan, spontan i human način lako komunicira s ljudima uvažavajući činjenicu da radi sa ljudima koji ne razmišljaju „poslovno“ već se vode kreativnošću i maštom

Uvjeti:
- minimalno 10 godina radnog iskustva na poslovima samostalnog računovođe
- motivacijsko pismo
- obavezno testiranje

Unaprijed zahvaljujemo svima koji će se odazvati na ovaj natječaj, a kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži krug.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

10

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme
- redovita primanja, božićnicu, regres i plaćeni prijevoz
- službeni mobitel
- rad u izuzetno ugodnom, moderno opremljenom uredu u centru grada
- stalnu edukaciju, tečajeve i školovanja
- klizno radno vrijeme
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 6000 do 8000 kn

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.