+1
Pošalji prijatelju

Građevinski tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • KAMGRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu
  • Adresa: Josipa Lončara 1h, 10090 Zagreb
  • Web: http://www.kamgrad.hr

Kamgrad d. o. o. tvrtka je koja se strpljivo gradila i razvijala te se u više od 35 godina iskustva može pohvaliti s više od 300 objekata u izvođenju različitih vrsta i složenosti radova iz segmenta visokogradnje i prateće niskogradnje.

Kamgrad danas zapošljava više od 800 zaposlenika svih obrazovnih struktura potrebnih za uspješno funkcioniranje i rad tvrtke. Velika se pozornost posvećuje kontinuiranoj edukaciji zaposlenika, kako bismo mogli odgovoriti na sve izazove koje tržište svakodnevno stavlja pred nas.

Pozivamo Vas da se učinkovito razvijate i sudjelujete u stvaranju rezultata na pozicij:

Opis posla:

Sudjelovanje u planiranju odvijanja gradnje, Izrada i dostava zahtjevnica za resursima (ljudstvo, mehanizacija, sredstva rada, materijal), Sudjelovanje u koordinaciji aktivnosti podizvođača i kontroli kvalitete izvedenih radova, Izmjera stvarno izvedenih radova i kontrola obračuna, vođenje građevinske knjige i izrada obračuna izvedenih radova, Upravljanje nacrtima, Dokumentiranje svih procesa i pohranjivanje dokumentacije gradilišta, Priprema dokumentacije za tehnički pregled, Arhiviranje dokumentacije gradilišta.

Što očekujemo:

  • Završena srednja škola – smjer građevinski tehničar,
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na navedenom radnom mjestu na projektima visokogradnje,
  • Napredna tehnička znanja u domeni završnih radova i detalja izvedbe,
  • Dobre komunikacijske vještine i usmjerenost timskom radu,
  • Preciznost, sistematičnost, organiziranost, samostalnost u radu,
  • Aktivno znanje engleskog jezika,
  • Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, Autocad),
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Spremnost za rad na terenu.

Ako ste zainteresirani za nove izazove svoju ponudu dostavite putem linka Prijava najkasnije do 17.08.2018.

Nakon razmatranja zaprimljenih prijava i procesa selekcije kandidata, na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži selekcijski proces.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.