+1
Pošalji prijatelju

Asistent u uredu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ekosen d.o.o. je vodeće poduzeće u Sloveniji i Hrvatskoj za distribuciju i ugradnju infracrvenih panela za grijanje. Svoju djelatnost usmjeravamo u inovacije te čovjeku i prirodi prihvatljivo poduzetništvo. Razvili smo već niz dokazanih proizvoda i razvijamo nove te se širimo po cijeloj Europi. Svojim proizvodima nudimo alternativu kod štednje energije. Infracrvena tehnologija je tehnologija nove generacije, a zadovoljnih korisnika u svijetu sve je više. Budući da smo tvrtka sa stabilnim rastom te nudimo visokokvalitetne proizvode, želimo klijentima omogućiti najbolju, najbržu i najkvalitetniju uslugu.

Više o nama možete pronaći na www.ekosen.hr

Opis posla

Administrativni poslovi koji uključuju slaganje i pripremu dokumentacije, fotokopiranje i skeniranje, javljanje na telefon i komunikacija sa strankama te rad u aplikaciji za izradu ponuda.

Uvjeti

- poželjna je visoka volja za radom i učenjem
- dobre komunikacijske sposobnosti
- odgovornost prema poslu i kolegama
- uljudnost i ljubaznost
- obavezan vlastiti studentski ugovor

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist

Jezici:

Hrvatski (izvrsno), Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalno educiranje o proizvodima i uslugama koje nudimo
- stjecanje iskustva u stabilnoj tvrtki, s mogućnošću napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Studentski ugovor

Plaća:

Od 3000 do 4000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.