+1
Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji računala i televizora (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

U našim suvremenim i tehnološki vrshunski opremljenim pogonima u Rugvici, gdje se proizvode VIVAX televizori i MSG računala, zbog znatnog povećanja potražnje tražimo više osoba oba spola za obavljanje poslova:

Osnovna zaduženja i poslovi uključuju:

  • sastavljanje i testiranje računala i televizora u kontroliranim, standardiziranim uvjetima na proizvodnoj traci
  • provjeru ispravnosti pojedinih komponenti
  • kontrolu kvalitete proizvedenih uređaja
  • dovođenje u ispravno stanje neispravnih uređaja nastalih u samom procesu proizvodnje
  • instalaciju softvera
  • označavanje gotovih proizvoda prikladnom tehničkom dokumentacijom (certifikati, upute i slično)
  • pakiranje gotovih proizvoda

Očekivanja

Iskustvo u sličnim poslovima, poznavanje računalne opreme, SSS i tehničko usmjerenje su poželjni, ali nisu uvjet.

Ono što bezuvjetno očekujemo od svih kandidata su:

  • odgovornost i savjesnost u poslu
  • preciznost i discipliniranost u izvršavanju zadataka
  • strpljivost i pozitivan stav
  • otvorenost u komunikaciji

Nudimo vam sudjelovanje u vrhunskim i tehnološki naprednim proizvodnim sustavima, u dobrom timskom okruženju, u našem uspješnom timu iskusnih kolegica i kolega - gdje možete svojim radom i rezultatima steći iskustvo i naravno mogućnost i za daljnji razvoj karijere u M SAN Grupaciji.

Prijavite se putem linka za prijavu do 24.08.2018.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.