+1
Pošalji prijatelju

Voditelj procesa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga, te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. Naša je misija pružiti jednostavno i sigurno rješenje za online kupnju uz vrhunsku razinu usluge s fokusom na zadovoljstvu korisnika.

[Zagreb]

Zaduženja i odgovornosti

Za početak ćete se upoznati s našim poslovanjem i organizacijom rada, odnosno online industrijom, asortimanom, poslovnim procesima, alatima i metodama koje koristimo u radu.

Od Vas očekujemo da se aktivno uključite u sve segmente, odnosno praćenje, evidentiranje, organiziranje i vođenje procesa te poticanje i provođenje korektivnih mjera s ciljem poboljšanja već postojećih procesa.

Tražimo osobu koja može analizirati, identificirati i otkloniti sve nepotrebne korake iz poslovnih procesa te dizajnirati i modelirati nove kroz lean pristup. Nove poslovne procese bit će potrebno i implementirati, analizirati realizaciju planova te educirati suradnike i oblikovati jasnu dokumentaciju koja sve to prati.

Očekivanja

  • VŠS ili više
  • Napredno poznavanje rada na računalu (cjelokupni MS Office paket alata)
  • Odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Razvijene prezentacijske vještine
  • Prethodno iskustvo u poslovima dizajniranja i upravljanja poslovnim procesima
  • Naglašene analitičke i organizacijske vještine
  • Lakoća u komunikaciji i suradnji s drugima, izražena strast u poslu usmjerena na postizanje rezultata
  • Nije uvjet, no prednost će imati oni s iskustvom primjene Six Sigma ili neke druge lean metodologije u poslovanju kao i poznavanje RPA (robotic process automation)

Na ovaj oglas se možete PRIJAVITI do 27.08.2018.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.