Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Proposition manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Optima telekom d.d.
  • Adresa: Bani 75a, 10 010 Zagreb

Optima Telekom d.d. prvi je nezavisni pružatelj usluga fiksne telefonije u Republici Hrvatskoj koji je iskoristio mogućnosti liberaliziranog tržišta te u kratkom roku postao predvodnik promjena. Ušli smo u povijest kao tvrtka koja je svim građanima i organizacijama u Republici Hrvatskoj prvi put pružila mogućnost odabira telekomunikacijskog operatera i omogućila najmodernija komunikacijska rješenja po povoljnim uvjetima.

Cijenimo visoke etičke standarde koje primjenjujemo u pozitivnom radnom okruženju te tražimo pouzdane, visokomotivirane i odgovorne osobe koje će podržati Optimin daljnji rast i proboj na tržištu.

Snaga Optime je u visokomotiviranim djelatnicima.

Tražimo pouzdane i odgovorne osobe s razvijenim komunikacijskim i prodajnim vještinama za obavljanje poslova:

Ekspert za marketinške strategije

Postanite i Vi član uspješnog tima Optima Telekoma d.d.!

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • Istraživanje i analiza trendova na tržištu
  • Istraživanje i analiza potreba i preferencija korisnika
  • Analiza i predviđanje ponašanja korisnika u smislu prometa, prihoda i korištenja proizvoda
  • Segmentacija i targetiranje korisnika
  • Pozicioniranje usluga
  • Upravljanje životnim ciklusom korisnika
  • Izrada poslovnih modela i slučajeva
  • Definiranje politike cijena i tarifa za korisnike
  • Uvođenje novih usluga i ponuda na tržište
  • Sudjelovanje u definiranju komunikacijske strategije i izradi komunikacijskog plana
  • Komunikacija i koordinacija zadataka s ostalim organizacijskim jedinicama
  • Upravljanje kampanjama (lansiranje novih usluga, promotivne akcije) i odgovornost za uspješnost kampanja
  • Praćenje realizacije provedenih aktivnosti
  • Predlaganje korektivnih aktivnosti
  • Izvršenje poslovnog plana

Idealni kandidati ispunjavaju slijedeće uvjete:

  • VSS ili slično
  • Odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Timski rad
  • Poznavanje pojmova iz područja marketinga
  • Osnovno znanje o telekomunikacijskim uslugama
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Odlično poznavanje MS Office-a
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Najmanje 5 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u odgovarajućem radnom okruženju

Ukoliko ste zainteresirani, a smatrate da Vaš profesionalan profil odgovara navedenim uvjetima, molimo da svoju ponudu sa životopisom pošaljete najkasnije do 04.09.2018.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).