+1
Pošalji prijatelju

Direktor tehničkog sektora (m/ž)

Kutina

Rok prijave:

  • ALMOS društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju aluminijskih odljeva
  • Adresa: Slavonska 4/b, 44320 Kutina
  • Web: http://www.almos.hr

Almos d.o.o. je ljevaonica aluminijskog tlačnog lijeva, sa trenutno 220 zaposlenih, koja 98% svojih proizvoda isporučuje u zemlje EU-a.

Opis posla

- sudjeluje s Upravom društva u izradi godišnjeg poslovnog plana
- definira ciljeve za Tehnički sektor i odgovara za izvršenje istih
- planira i organizira resurse potrebne za provođenje poslovnog plana
-nadzire realizaciju plana, te u slučaju odstupanja zajedno s podređenima definira mjere za poboljšanje
- nadzire troškove u svom djelokrugu rada i pravovremeno reagira u slučaju odstupanja
- kritički preispituje postojeće procese i poduzima mjere za poboljšanje istih
- rukovodi i nadzire rad odjela: tehnologije, proizvodnje, alatnice i održavanja
- koordinira rad odjela nabave, prodaje i kontrole kvalitete s proizvodnjom
- organizira i vodi stručne kolegije
- sudjeluje u izradi kalkulacija, ponuda, ugovora, sistematizacije, razgovora i dogovora s kupcima i dobavljačima
- kontrolira i nadzire rad svih smjena i svih procesa proizvodnje
- osigurava dosljedno provođenje važećih propisa iz djelokruga rada kao i internih smjernica i pravila
- radi ostale poslove po nalogu Uprave društva
- radi u skladu s propisima ZNR-a i Zaštite od požara

Uvjeti

- VŠS/VSS - prednost tehničkog smjera
- najmanje 2 godine iskustva na poslovima rukovođenja
- znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- napredno poznavanje informatike (MS Office)
- izvrsne organizacijske, analitičke i komunikacijske sposobnosti

Zamolbe i životopis slati putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci
- stimulativna primanja
- priliku za osobni i profesionalni razvoj
- mogućnost dodatne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.