+1
Pošalji prijatelju

Poslovođa u proizvodnji ventilacijskih kanala (m/ž)

Dublin, Irska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb
  • Telefon: 01 5626 651

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd. koja je osnovana 2005. godine u Irskoj, a od ove godine smo prisutni i u Hrvatskoj s uredom u Zagrebu. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i o ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, koji se bavi projektiranjem i proizvodnjom velikih industrijskih ventilacijskih sustava za internacionalno tržište, tražimo kandidata za radno mjesto: poslovođa u proizvodnji ventilacijskih kanala (m/ž) za rad u Dublinu 12, Irska.

Ključni zadatci:
- kreiranje i izvršavanje plana aktivnosti u sklopu proizvodnog procesa
- nadzor i koordinacija radnika u proizvodnji kako bi se osiguralo da dnevni plan rada postrojenja bude pravilno i učinkovito izveden
- razvoj i implementacija novih poslovnih/proizvodnih strategija s ciljem stvaranja novih ili poboljšanja postojećih procesa i postupaka proizvodnje
- kreiranje, planiranje i izvršavanje dnevnog i tjednog rasporeda radnog vremena
- praćenje dnevnog učinka i izvješćivanje o rezultatima
- zadužen da se radnici u proizvodnji pridržavanju propisanih mjera sigurnosti na radu kao i poslovnih procesa i procedura

Uvjeti

- SSS, VŠS, VSS tehničkih znanosti
- minimalno 4 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u području rada s metalom
- poznavanje engleskog jezika minimalno na B2 - C1 razini
- napredno poznavanje rada na računalu
- razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
- hrvatsko ili neko drugo EU državljanstvo

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa na engleskom jeziku putem linka za prijavu. Za više informacija kontaktirajte nas na broj 01 5626 651.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

4

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja
- mogućnost stalnog zaposlenja
- osiguran smještaj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.