+1
Pošalji prijatelju

Tehničar za telekomunikacije i tehničku zaštitu (m/ž)

Split

Rok prijave:

Tvrtka Tommy d.o.o. je jedan od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 190 visokostandardiziranih prodavaonica te 3.500 radnika, što je čini najvećom tvrtkom sa sjedištem na jadranskoj obali. Kompanija je već godinama vrlo značajan investitor u regijama gdje posluje, čime se daje doprinos razvoju gospodarstva i potiče novo zapošljavanje. Strateški ciljevi tvrtke su prisutnost na hrvatskom tržištu i daljnje širenje prodajne mreže te zadovoljstvo zaposlenika i kupaca.

Zbog daljnjeg unaprjeđenja poslovanja traži dinamične, visokomotivirane i stručne kandidate za radno mjesto:

LINK ZA PRIJAVU

Mjesto rada: Split

Opis posla:

Pojmovi poput DNS, DHCP, DDNS, VLAN, RDP nisu vam nepoznanica? Želite razvijati i programirati sustave videonadzora zasnovane na mrežnim tehnologijama i naučiti nešto novo? Onda ste upravo vi idealna osoba za informatičara u okruženju sustava tehničke zaštite.

Vaši radni zadaci:

Informatička podrška:

  • spajanje na udaljena računala pomoću RDP-a i korisnička podrška
  • podrška korisnicima u aplikaciji za videonadzor
  • skidanje video snimaka na lokalno ili udaljeno računalo
  • instalacija, definiranje parametara i održavanje softwera za videonadzor (na računalima)

Administrativni poslovi:

  • evidencija redovitih i interventnih servisa tehničke zaštite (excell, word)
  • izrada korisničkih uputa iz područja tehničke zaštite (word)
  • prijave kvarova na sustavima tehničke zaštite
  • protokoliranje i provjera računa

Poslovi koordinacije tehničke zaštite:

  • praćenje dnevnih izvještaja od strane dojavnog centra
  • riješavanje svakdnevnih prijava korisnika
  • telefonska podrška korisnicima tehničke zaštite, a po potrebi i na terenu (obuka korisnika u poslovnicama za korištenje sustava tehničke zaštite)

Uvjeti:

  • iskustvo u radu s mrežnom opremom odnosno poznavanje konfiguriranja i testiranja mrežne opreme
  • poznavanje rada u MS Office aplikacijama
  • vozačka dozvola B kategorije

Prednosti (nije uvjet):

  • iskustvo u radu na području tehničke zaštite (sustavi protuprovale, vatrodojave i videonadzora)
  • napredno znanje i korištenje Microsoft office-a (word, excell, access)
  • SSS/VŠS/VSS informatičkog usmjerenja

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave te prilože svoj životopis, najkasnije do 23.10.2018.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.