+1
Pošalji prijatelju

Tehnolog pripreme proizvodnje ventilacije (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Termag d.o.o je tvrtka koja ima povijest dugu 27 godina, zapošljava više od 100 djelatnika, te raspolaže sa 35.000 m2 proizvodno skladišnih i uredskih prostora na 7 lokacija u Hrvatskoj.

Naš asortiman uključuje tržište metala, građevinsku limariju, grijanje , hlađenje i vodoinstalacije, te opremu za zaštitu na radu.
Kontinuirano ulažemo u razvoj poslovanja i vlastitu proizvodnju, uz stalno povećanje broja zaposlenih.

Ukoliko želite raditi i rasti zajedno sa nama - pridružite nam se!

Opis posla

Termag d.o.o. kontinuirano ulaže u razvoj poslovanja. Posebno smo ponosni na vlastitu proizvodnju, i paralelno s time i rast prodaje, što rezultira i povećanjem potrebama za kvalitetnim kadrom. Zbog poslovnog rasta, te radi potrebe jačanja firme vrijednim, pouzdanim i stručnim osobama, objavljujemo sljedeći natječaj:

Tehnolog pripreme proizvodnje ventilacije (m/ž) - Sesvete.

Opis posla:
- razrada prema nacrtima za razvod ventilacionih kanala
- izrada prateće proizvodne dokumentacije
- tehnička podrška proizvodnji ventilacije

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS strojarskog ili srodnog usmjerenja
- 1 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- rad na računalu

Prednost:
- poznavanje rada u AutoCADu

Očekuje se:
- sposobnost brzog učenja i shvaćanja informacija o robi iz asportimana Društva
- sposobnost multitaskinga i snalažljivost

Molimo da Vašu prijavu sa životopisom pošaljete putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Vještine:

AutoCAD

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- dinamično radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.