+1
Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Keune Adriatic d.o.o. (KEUNE Haircosmetics)
  • Adresa: Gospodarska 21, 10 255 Donji Stupnik
  • Web: http://www.keune.hr/

Tvrtka Keune Haircosmetics je nizozemski proizvođač kozmetike za kosu u obiteljskom vlasništvu. Tvrtku Keune utemeljio je 1922. godine Jan Keune, jedan od izumitelja formule za trajnu ondulaciju, a kompanija se do danas razvila u multinacionalnu organizaciju specijaliziranu za visokokvalitetnu profesionalnu kozmetiku za kosu u industriji ljepote. Tvrtka Keune Adriatic d.o.o. jedna je od podružnica Nizozemske tvrtke Keune Haircosmetics i pozicionirala se kao jedna od vodećih tvrtki profesionalne kozmetike za njegu kose u Hrvatskoj. Tražimo odgovorne i ozbiljne osobe koje će se pridružiti našem timu.

Prodavač (m/ž) u Keune Hair Point dućanu
- Zagreb -

ODGOVORNOST

Vaš će zadatak biti prodaja Keune profesionalnih proizvoda za kosu u našoj specijaliziranoj prodavaonici Hair Point na Cvjetnom trgu u Zagrebu.

OPIS POSLA

  • provođenje prodajnih aktivnosti
  • briga o pravilnom izlaganju robe i marketinških materijala
  • briga za urednost maloprodajnog prostora
  • naplata i izdavanje računa klijentu
  • priprema izvještaja
  • naručivanje i zaprimanje robe
  • pravovremeno i točno provođenje inventure
  • rad subotom

UVJETI

  • minimalni je uvjet završeno srednjoškolsko obrazovanje
  • 1-2 godina na istoj ili sličnoj poziciji u sektoru prodaje kozmetičkih proizvoda
  • računalne vještine
  • prodajne vještine
  • poznavanje engleskog jezika
  • razvijene komunikacijske vještine
  • sposobnost brzog učenja
  • proaktivan pristup rješavanju problema
  • samostalnost u radu i sposobnost jasnog definiranja prioriteta

ŠTO NUDIMO

  • redovita i stimulativna primanja
  • timski rad u odličnom okruženju u tvrtki koja zastupa obiteljske vrijednosti

Vrsta zaposlenja: na neodređeno vrijeme

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži krug.

Prijave se šalju putem linka za prijavu.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.