+1
Pošalji prijatelju

SW razvojni inženjer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Atos Convergence Creators d.o.o.
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 284, 10 000 Zagreb

Atos Convergence Creators d.o.o.

Atos je globalni lider na području digitalne transformacije s oko 100.000 zaposlenih u 72 zemlje svijeta, a godišnje ostvaruje oko 12 milijardi eura prihoda. Grupa je europski lider na prodručjima Big Data, Cybersecurity, High Performance Computing i Digital Workplace, isporučujemo Cloud services, Infrastructure & Data Management, Business & Platform rješenja kao i transakcijske usluge putem Worldlinea, europskog lidera na području platnih usluga.

Atos Convergence Creators d.o.o. u okviru organizacije Atos Grupe pripada u poslovnu diviziju Big data and Security (BDS), Global Business Line (GBL) Mission-Critical Systems (MCS) i globalni je ponuđač inovativnih ICT proizvoda, rješenja i servisa.

Zahvaljujući dugogodišnjoj ekspertizi u vođenju kompleksnih internacionalnih projekata u različitim industrijama na području komunikacija, dokazali smo se kao pouzdani poslovni partner klijentima u više od 70 zemalja svijeta.

Naši kupci i partneri su vodeće svjetske tvrtke, proizvođači telekomunikacijske opreme, pružatelji komunikacijskih usluga, izdavačke i medijske tvrtke, javna uprava, pružatelji infrastrukturnih usluga, svemirske agencije i satelitski operateri.

U Hrvatskoj uspješno poslujemo od 1995. godine kao dio lokalne Siemensove kompanije, a od 1. siječnja 2018., dio smo Atos SE (Societas Europea) grupacije.

Korištenjem najmodernijih tehnologija, digitalnom stručnošću i industrijskim znanjem podržavamo digitalnu transformaciju korisnika na različitim tržišnim područjima: obrana, financijske usluge, zdravstvo, proizvodni sektor, mediji i komunalne usluge, javni sektor, trgovina, telekomunikacije (uključujući 5G) i promet.

Opis posla

Na lokaciji Zagreb tražimo jednu osobu (m/ž) za radno mjesto SW razvojni inženjer (m/ž).

Uvjeti

Potrebna znanja i vještine:
- Javascript, HTML, CSS, programski jezik JAVA, ORACLE/POSTGRES baza podataka
- minimalno 2. godine radnog iskustva
- motivacija i volja za učenjem i napredovanjem
- sklonost timskom radu

Prednost su dodatna iskustva:
- rada s agilnim metodologijama razvoja SW-a
- poznavanje ExtJS javascript frameworka
- poznavanje Java Hibernate
- poznavanja metoda i alata u razvoju SW-a
- poznavanja rada operacijskih sustava (Linux, Windows)

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.