+1
Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Kaštel Sućurac, Žitnjak, Jankomir

Rok prijave:

Opis posla

Emmezeta - trgovački lanac - u maloprodaji namještaja, multimedije, bijele tehnike, te opreme za uređenje doma s prodajnim centrima u većini europskih zemalja, objavljuje natječaj za radno mjesto:

Skladištar (m/ž) - više izvršitelja/ica.

Opis radnih zadataka i odgovornosti:
- manipulacija raznom robom
- skladištenje i slaganje robe po skladišnim pozicijama
- ostali poslovi po nalogu Voditelja skladišta

Mjesto rada: Kaštel Sućurac, Žitnjak, Jankomir.

Uvjeti

- poznavanje rada sa skladišnom mehanizacijom
- fizička sposobnost za rad u skladištu
- komunikativnost
- dinamičnost
- spremnost na timski rad
- poznavanje rada na računalu
- vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko smatrate da se uklapate u neki od gore navedenih profila, dinamični ste, odgovorni i želite postati dio našeg uspješnog tima, svoj CV i motivacijsko pismo pošaljite putem linka za prijavu.

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
- odlične međuljudske odnose
- priliku za osobni i profesionalni razvoj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.