+1
Pošalji prijatelju

Specijalist za digitalni marketing (m/ž)

Zagreb, Jankomir

Rok prijave:

Opis posla

Za svoj tim tražimo samoinicijativnu osobu koja će svojim radom i idejama doprinijeti radu tima. Idealan kandidat/kandidatkinja ima iskustvo u navedenim poslovima, samostalan/a je u svome radu i trudi se biti u tijeku s novostima i trendovima na području online oglašavanja, društvenih medija i Interneta.

Mjesto rada Zagreb, Jankomir.

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
‐ iskustvo rada u digitalnom marketingu
‐ razumijevanje i poznavanje medija, alata i tehnika digitalnog marketinga i društvenih mreža s naglaskom na direktni e-mail marketing
‐ prepoznavanje novih trendova tržišta i potreba potrošača
‐ razvijene analitičke sposobnosti
‐ širina interesa i dobra opća informiranost
‐ razvijene organizacijske, komunikacijske, prezentacijske vještine (visoka razina usmenog i pismenog izražavanja)
‐ napredno znanje Office alata
‐ aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
‐ iskustvo u e-mail marketingu (Splio, Mailchimp, Sendgrid i sl.)
‐ poznavanje Google Analytics alata
‐ poznavanje Google AdWords i Facebook oglašivačkih alata
‐ fleksibilnost i proaktivnost u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva
- osnovno razumijevanje HTML-a, CSS

Prednost:
- specijalizacija u segmentu e-mail marketinga, višegodišnje iskustvo (priprema kampanja, uvođenje automatizacije, analiza rezultata, leed generation, čuvanje i nadzor nad bazama podataka itd)
- poznavanje (osnovno) Photoshopa

Zašto Emmezeta?
- vodeći maloprodajni lanac – segment opremanje doma s jakom online prisutnošću
- omnichannel poslovna strategija
- jedan od vodećih web shopova na hrvatskom tržištu
- uspješna, stabilna i rastuća tvrtka

Ukoliko smatrate da se uklapate u neki od gore navedenih profila, dinamični ste, odgovorni i želite postati dio našeg uspješnog tima, svoj CV i motivacijsko pismo pošaljite putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- mentorstvo pri uvođenju u posao uz samostalnost u radu
- rad u dinamičnom i ugodnom okruženju
- prilika za osobni i profesionalni razvoj
- mogućnost stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.