+1
Pošalji prijatelju

Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž)

Zaprešić

Rok prijave:

Da biste znali kamo idete, morate znati odakle ste krenuli. Mi u Dubravici prošli smo dug put od obiteljskog obrta do moderne tvrtke prepoznate po uspješnom spajanju tradicije sa suvremenim pekarskim trendovima. Do svega što smo do danas postigli vodila nas je jedna nit koju zasigurno nastavljamo slijediti i u godinama koje su pred nama - duboka i iskrena strast prema pekarstvu.

Tražimo motivirane osobe za radno mjesto:

Opis posla:

  • priprema sirovina
  • slaganje pekarskih proizvoda
  • rad na proizvodnim linijama
  • čišćenje opreme i sredstav za rad

Uvjeti:

  • spremnost na timski rad
  • 1 godina iskustva na sličnim poslovima

Što nudimo:

  • rad u prijateljskom okruženju
  • redovita, stimulativna primanja
  • priliku za stalno zaposlenje

Želite se pridružiti našem timu? Pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu u oglasu.

Razgovori za posao održavaju se u našoj upravi u Zaprešiću na adresi Klake 9.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.