+1
Pošalji prijatelju

Skladištar / disponent (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • Caparol d.o.o.

Dobro došli u Caparol! Mi smo međunarodna obiteljska tvrtka koja svojim kvalitetnim proizvodima već više od 120 godina generacijama prepoznaje potrebe svih sudionika građevinske industrije. Kod nas imate priliku oblikovati svoju i našu budućnost zajedno s više od 5.600 kolegica i kolega u više od 40 zemalja svijeta.

Opis posla

Vaše odgovornosti: rad u skladištu (preuzimanje i izdavanje robe, kontrola količina i ispravnosti robe, komisioniranje, toniranje, naručivanje robe, izrada primopredajnih robnih dokumenata, praćenje stanja robe, sudjelovanje na inventurama, organizacija prijevoza robe).

Uvjeti

- minimalno SSS
- poželjno je da kandidat ima položen ispit za rukovanje viličarom
- znanje njemačkog (prednost) i/ili engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada na računalu (MS Office)
- min. 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- sklonost timskom radu
- odgovornost
- komunikativnost i preciznost
- organiziranost i samostalnost pri obavljanju skladišnih poslova

Prednosti:
- znanja o proizvodima građevinske kemije iz asortimana poslodavca
- iskustvo u poslovima logistike i skladištenja

Ukoliko se želite pridružiti našem timu, molimo Vas da dostavite Vaše molbe i životopise najkasnije do 22. studenog 2018. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (prednost), Njemački (prednost)

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- zaposlenje na neodređeno, probni rok 6 mj.
- dinamičan i perspektivan posao u međunarodnom okruženju
- kontinuirano usavršavanje
- stimulativni paket primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.