+1

Konzultant korisničke podrške za područje računovodstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PIS Poslovno informatički sistemi, društvo s ograničenom odgovornošću za izradu računala i programa
  • Adresa: Vitezićeva 2, 10110 Zagreb

Tvrtka PIS (Poslovno Informatički Sistemi d.o.o.) u svojih 29 godina poslovanja izrasla je u jednog od najvećih hrvatskih proizvođača integralnih aplikativnih programskih rješenja za upravljane poslovnim procesima i efektima poslovanja.

Do takve tržišne pozicije dovelo nas je kontinuirano ulaganje u znanje, razvoj i kvalitetu korisničke podrške što rezultira konstantnim tehničko-tehnološko-funkcionalnim unapređenjima vlastitih aplikativnih programskih rješenja:
- aplikativnog programskog ERP rješenja IPIS+ (Integralni Poslovno Informacijski Sustav),
- te sustava poslovne inteligencije MIS (Menadžment Informacijski Sustav) koji pruža potporu poslovnom odlučivanju i upravljanju efektima donesenih poslovnih odluka

kao i konstantno unapređenje kako vlastitih poslovnih procesa tako i odnosa sa našim klijentima.

Opis posla

Zbog kontinuiranog rasta poslovnih potreba tražimo djelatnika za radno mjesto:

Konzultant korisničke podrške za područje računovodstva (m/ž).

Kvalitetna korisnička podrška ključ je zadovoljstva korisnika, a naši klijenti su uspješne tvrtke u Adria regiji.

Korisnička podrška prva je crta komunikacije prema našim klijentima u rješavanju njihovih problema i zahtjeva vezanim za kod klijenata implementirana naša aplikativna rješenja.

Klijenti uočene programske pogreške, poteškoće, probleme te zahtjeve pismeno prijavljuju sukladno dogovorenoj proceduri, a konzultanti u Korisničkoj podršci prvi analiziraju takve prijave, provjeravaju utemeljenost istih, komuniciraju pismeno i/ili usmeno potrebna razjašnjenja s autorima prijava te samostalno pružaju podršku klijentima u rješavanje istih.

Konzultanti također sudjeluju u izradi i ažuriranju uputa za korisnike i sudjeluju u implementaciji aplikativnih rješenja te educiraju korisnike za korištenje istih.

Dodatno Konzultant za područje računovodstva prati i promjene zakonskih propisa vezanih uz računovodstvo i obračun osobnih dohodaka.

Uvjeti

Kandidat kakvog tražimo je konzultant sa iskustvom na sličnim poslovima, željan izazova i učenja, koji će se svojim znanjem, iskustvom i daljnjim razvojem svojih kompetencija brzo uklopiti u postojeći tim.

- SSS/VŠS/VSS
- dobro vladanje engleskim jezikom, u govoru i pismu
- poznavanje i razumijevanje poslovnih procesa u računovodstvu, osobnim dohodcima, robno-materijalnom poslovanju
- poznavanje zakonskih propisa vezanih uz područje računovodstva i osobnih dohodaka
- odlično poznavanje Office paketa
- sklonost timskom radu, dobre komunikacijske vještine i analitičke sposobnosti
- želja za učenjem i kontinuiranim usavršavanjem
- prednost je iskustvo u izradi financijskih izvještaja
- prednost je iskustvo u implementaciji i podršci ERP rješenja
- prednost je poznavanje rada sa SQL-om

Praktično iskustvo u radu na području računovodstva i to:
- samostalno knjiženje ulaznih računa robe i troškova
- samostalno knjiženje izlaznih računa
- samostalno knjiženje robnih dokumenata
- samostalni obračun i knjiženje osobnih dohodaka
- samostalni obračun PDV-a i vođenje porezne evidencije
- samostalna izrada godišnjih financijskih izvješća

Iskoristite ovu priliku i pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- mogućnost profesionalnog razvoja kroz mentorstvo, interne i eksterne edukacije
- pozitivnu radnu atmosferu s otvorenom komunikacijom
- primanja i nagrade sukladno ostvarenim rezultatima rada
- rad u multidisciplinarnom radnom okruženju
- stalni radni odnos

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.