+1
Pošalji prijatelju

Terenski komercijalist - projekt manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Zahvaljujući kontinuiranom ulaganju u razvoj djelatnika i asortimana, u više od 25 godina postojanja tvrtka Špina izrasla je u tržišnog lidera u domeni opremanja interijera.

Pouzdanog partnera u nama pronašli su i maloprodajni kupci i veliki investitori kao i arhitekti, o čemu govori niz relevantnih referenci na području cijele Hrvatske.

Opis posla

Tražimo terenskog komercijalista - projekt manager za područje grada Zagreba (m/ž).

Opis posla:
- redovni kontakti sa ciljnim skupinama tvrtke sa ciljem uspostavljanja i održavanja dugoročnih poslovnih odnosa s kupcima i partnerima
- redovni obilasci aktivnih gradilišta sa ciljem prodaje proizvoda iz prodajnog asortimana tvrtke i prikupljanje informacija o bitnim sudionicima gradnje
- upoznavanje kupaca i partnera sa novitetima u prodajnom programu i uslugama koje nudi tvrtka Špina d.o.o.
- tehnička podrška i savjetovanje kupaca i partnera na projektima
- izrada ponuda, naručivanje i praćenje isporuke robe na projektima
- suradnja i razmjena informacija o projektima sa drugim odjelima i djelatnicima
- planiranje tjednih i mjesečnih aktivnosti
- redovito izvještavanje o svim bitnim informacijama sa tržišta i aktivnostima, te unošenje važnih informacija u bazu podataka
- redovito i sistematsko praćenje tržišta : potrebe kupaca, aktivnosti konkurencije, građevinske industrije, tehnologije i zakonodavstva s područja građevine i paralelno izvještavanje organizacije o novostima
- predlaganje mjera za poboljšanje djelovanja i suradnje s kupcima na svom području.
- neprekidno osobno usavršavanje znanja i vještina

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS tehničke struke (građevina, strojarstvo, arhitektura ili sl.)
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 3 godine
- aktivno služenje engleskim ili talijanskim jezikom
- informatička pismenost - MS Office, Outlook
- spremnost na fleksibilno radno vrijeme i terenski rad
- sklonost za edukaciju i prenošenje znanja
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno), Talijanski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok od 3 mjeseca
- stimulativna primanja
- službeno vozilo i mobitel

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.