+1
Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

Vulkal d.o.o. dugi je niz godina vodeća tvrtka u Republici Hrvatskoj kada je u pitanju distribucija pneumatika i naplataka za osobna, kombi i laka teretna vozila, terenska i SUV vozila, autobuse i teretna vozila, građevinsku i poljoprivrednu mehanizaciju, specijalna i vojna vozila, razne vrste dizalica, kao i pneumatika za bicikle, motore i skutere.

Osnovni je cilj tvrtke Vulkal opravdati povjerenje kupca individualnim i profesionalnim pristupom, širokim asortimanom pneumatika, pristupačnom cijenom i kvalitetom usluge.

Opis posla

Vulkal d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu, Samoborska cesta 310, objavljuje natječaj za radno mjesto:

Konobar (m/ž) - prodajno-servisni centar u Velikoj Gorici.

Opis posla:
- rad u caffe - baru

Uvjeti

- SSS
- minimalno radno iskustvo 3 godine na ugostiteljskim poslovima
- visoka motiviranost i predanost poslu
- obavezno poznavanje engleskog jezika
- obavezno poznavanje osnova rada sa aplikacijama MS Office
- izražene komunikacijske vještine

Prijaviti se možete putem linka za prijavu.

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- dinamično okruženje
- zaposlenje na neodređeno vrijeme sa pokusnim rokom od 6 mjeseci
- motivacijski program
- zaposlenje na neodređeno vrijeme uz pokusni rok od minimalno 6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.