+1
Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik za usluge Hrvatskog Telekoma (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Telcom Team d.o.o.
  • Adresa: Drenovačka 1, 10000 Zagreb

Tvrtka Telcom Team d.o.o. je partner Hrvatskog Telekoma za poslovne korisnike.

Naš tim trenutno čini 10 zaposlenika sa višegodišnjim iskustvom u prodaji telekomunikacijskih usluga.

Unutar tima potičemo usmjerenost na procese , kvalitetu rada i rezultat uz prepoznavanje i pravilno vrednovanje individualnog doprinosa.

Cilj nam je pridobiti odgovorne i komunikativne zaposlenike koji će kroz partnerski odnos i suradnju razvijati vlastite sposobnosti i usavršavati kompetencije, znanja i prodajne vještine.

Opis posla

Ako tražite posao koji omogućuje dinamičnost u radu, pregovaranje sa poslovnim korisnicima na sastancima ili putem maila, posao koji od Vas iziskuje da stalno učite nešto novo, a prodaja vam ne predstavlja problem već izazov, prijavite se na naš oglas slanjem molbe i životopisa.

Tražimo prodajnog predstavnika za područje Zagreba i Zagrebačke županije.

Uvjeti

- osoba treba biti spremna na učenje, organizirana, imati razvijene komunikacijske vještine
- poželjno je iskustvo u pregovorima s poslovnim korisnicima u svrhu prodaje različitih usluga ili proizvoda

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Mobitel, laptop, dodatne edukacije, bonusi na plaću u skladu sa ostvarenjima, korištenje službenog auta za poslovne svrhe.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 4400 do 10000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.