+1
Pošalji prijatelju

Prodavač - veleprodaja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Tekstilpromet d.d.
  • Adresa: Ul. grada Gospića 1a, 10 000 Zagreb

Svoj uspjeh gradimo na motiviranim, vrijednim te predanim djelatnicima koji prepoznaju vrijednosti u radu kompanije i s njima se poistovjećuju. Sve što radimo, radimo sa strašću i uvjerenjem da našim kupcima ponudimo najbolje, a naš ponos su tisuće zadovoljnih kupaca koji su nam vjerni već 70 godina. Postanite i Vi dio ove uspješne sredine prijavom na oglas za radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:

  • Razvoj i održavanje odnosa s kupcima
  • Prepoznavanje specifičnih zahtjeva i potreba kupaca
  • Kontaktiranje, usluga i prodaja robe kupcima
  • Izlaganje robe te briga o pravilnom skladištenju
  • Komisioniranje robe i priprema robe za isporuke
  • Kontroliranje asortimana i količine robe na zalihi
  • Održavanje urednosti i atraktivnosti veleprodajnog prostora
  • Postizanje ciljeva prodaje koji su određeni poslovnom strategijom

Od Vas očekujemo?

  • Izražene komunikacijske vještine
  • Prezentacijske i pregovaračke vještine
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Orijentiranost prema kupcima
  • SSS, poželjno trgovačkog tekstilnog smjera
  • Sklonost timskom radu
  • Usmjerenost na rezultate i kvalitetu rada
  • Sposobnost brzog učenja te spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
  • Minimalno 2 godine iskustva kao prodavač
  • Osnovno znanje stranog jezika
  • Poznavanje osnova MS Office paketa

Našim zaposlenicima nudimo:

  • Mogućnost rada u stabilnoj kompaniji
  • Priliku za napredovanjem i usavršavanjem unutar kompanije
  • Dinamično i pozitivno radno okruženje
  • Timski rad
  • Stimulativna mjesečna primanja
  • Popust za zaposlenike

Ukoliko vidite svoju budućnost u TEKSTILPROMET-u i zadovoljavate navedene uvjete, Vašu ponudu i životopis pošaljite najkasnije do 15.11.2018. godine putem linka za prijavu.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.