+1
Pošalji prijatelju

Chemical tehnician / Kemijski tehničar (m/ž)

Muć

Rok prijave:

DRACO je firma dobrih i poštenih ljudi! Brojimo 20 uspješnih godina djelovanja postavljajući standarde za hidroizolacijske sustave, razvijajući nove tehnologije i proizvode s naglaskom na kontrolu kvalitete i brigu o okolišu. Uz klijente smo u svakom trenutku bilo da projektiraju, grade ili popravljaju s krajnjim ciljem - napraviti u zadanom roku - kvalitetno - da traje!

Zašto je dobro raditi za DRACO?

Predani smo znanju, dobroj radnoj atmosferi, timskom radu i razvoju zaposlenika!

Zbog razvoja poslovanja tražimo kandidata za poziciju:

MJESTO RADA: Muć

OPIS POSLA:

  • Sudjelovanje u stvaranju novih i razvoju postojećih proizvoda
  • Provođenje procedure ispitivanja i kontrole kvalitete proizvoda u proizvodnji
  • Provođenje i prikupljanje rezultata analiza pojedinih uzoraka
  • Vođenje dokumentacije o radu
  • Održavanje laboratorijske opreme

ODGOVORNOST:

  • Odgovornost za osobne rezultate i produktivnost u radu
  • Odgovornost za održavanje laboratorijske opreme i ostale imovine firme

NUDIMO:

  • Iznadprosječnu plaću + bonus sukladno ostvarenim rezultatima firme
  • Dodatno osiguranje
  • Besplatan godišnji sistematski pregled
  • Rad u uspješnoj i stabilnoj firmi
  • Ugodnu radnu atmosferu i zdrave međuljudske odnose
  • Timska druženja izvan firme
  • Priliku za osobni i profesionalni razvoj

OD VAS OČEKUJEMO:

  • SSS / VŠS kemijske struke
  • Odgovornost i poštenje
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva na istim/sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje znanja iz kemije i matematike
  • Preciznost, pedantnost, smirenost
  • Sposobnost logičkog zaključivanja
  • Spremnost na prilagođavanje uvjetima eksperimenta
  • Vještine rješavanja novih problema
  • Spremnost na stalni razvoj, učenje i usavršavanje
  • Dobro znanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje MS Office aplikacija pogotovo Excel-a

Želiš nam pomoći u osvajanju novih tržišta i raditi u jednoj od vodećih tvrtki specijaliziranih za razvoj, proizvodnju i projektiranje hidroizolacijskih sustava i sanacija u građevinarstvu!? Pošalji svoje motivacijsko pismo i životopis.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.