+1
Pošalji prijatelju

Serviser ručnih električnih alata / strojar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- zaprimanje alata na servis
- analiza kvarova
- servisiranje i popravak alata marke Wagner, Bosch, Makita, Flex
- prezentacija i prodaja alata te profesionalnih strojeva i rezervnih dijelova u prostoru i na terenu
- održavanje radnog prostora urednim

Uvjeti

- poželjno radno iskustvo od 1 godine na istim/sličnim poslovima
- prednost poznavanje jake/slabe struje
- poznavanje rada na računalu
- poželjno znanje engleskog jezika
- odgovornost, marljivost, samoinicijativa i dobra organizacija
- dobra koordinacija i sposobnost rada u timu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stručno usavršavanje
- mogućnost napredovanja
- bonusi za ostvarenje plana
- mogućnost korištenja službenog auta

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Studentski ugovor

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.