+1
Pošalji prijatelju

Vozač / skladištar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Bačelić profi shop svakodnevno ulaže u znanje i nove tehnologije pa je odavna prepoznata po svojoj izvrsnosti i profesionalnosti u pružanju svojih prodajno tehničkih i savjetodavnih usluga prema građanima i majstorima iz područja premaza za zaštitu drva i metala, podova i zidova kao i materijala za sustavno rješenja u sanaciji interijera i eksterijera, materijala za hidro izolaciju balkona, terasa i podruma do sustavnih rješenja u programu toplinskih fasada.

Opis posla

- dostava i otprema robe
- briga o skladištu
- praćenje stanja skladišta i zaliha; kontrola robe

Uvjeti

Prednost imaju kandidati koji imaju i vozačku dozvolu C kategorije.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- svakodnevne edukacije
- rad u uspješnoj tvrtki
- dodatna usavršavanja
- stimulativna primanja

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.