+1
Pošalji prijatelju

Komercijalist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Obiteljska tvrtka Bačelić d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu uspješno posluje od 1992. Trenutno imamo dva prodajna centra u Aveniji Većeslava Holjevca 54 te u Ulici grada Vukovara 271. Uskoro otvaramo novi, najveći prodajni centar. Priduži se našem uspješnom timu!

Opis posla

- aktivno sudjeluje u prodaji
- analizira i prati tržište
- zaprima narudžbe i obrađuje upite
- predlaže rješenja klijentima
- brine o dostavi i naplati isporučene robe

Uvjeti

- potrebno je iskustvo i znanje u području graditeljstva

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- svakodnevne edukacije
- rad u uspješnoj tvrtki
- dodatna usavršavanja
- stimulativna primanja

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.