+1
Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PORSCHE VERSICHERUNGS AG, Podružnica Zagreb
  • Adresa: V. Škorpika 21, 10090 Zagreb

OPIS POSLA

  • knjiženje ulaznih i izlaznih računa
  • knjiženje plaćanja dobavljačima i uplata kupaca
  • ostala knjiženja vezana uz poslovanje osiguravajućeg društva
  • sudjelovanje u izradi financijskih izvještaja
  • izvještavanje nadležnih institucija
  • suradnja sa računovodstvom matičnog osiguravajućeg društva

UVJETI

  • SSS/VŠS/VSS
  • poznavanje knjigovodstvenih i poreznih propisa
  • 3-5 godina iskustva (po mogućnosti u osiguranju)
  • napredno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika
  • poželjno iskustvo rada u SAP sustavu

Svoj životopis molimo predajte putem portala "MojPosao".

PORSCHE VERSICHERUNGS AG poštuje Vaša prava u vezi sa zaštitom osobnih podataka koje nam dostavljate. Potičemo Vas da pažljivo pročitate Izjavu o zaštiti osobnih podataka potencijalnih kandidata za zapošljavanje u kojoj su navedene svrhe i načini obrade Vaših osobnih podataka povezanih s Vašom prijavom za posao.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.