+1
Pošalji prijatelju

Software Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mi smo mala kompanija koja brzo raste i trebaju nam ljudi poput tebe da nam pomognu isporučiti najbolja rješenja za naše klijente.

Opis posla

Da li si vrsta osobe koja je spremna provesti cijeli dan pišući dvije linije savršenog koda? Voliš li onaj osjećaj kada znaš da izvlačiš najviše od sebe? Nije te strah osporiti “stare načine” i predložiti nova rješenja? Osjećaš se ugodno i sa ljudima i sa računalima?

Uvjeti

Ovaj posao je za tebe ako:
- ti voliš pisati kod. I pišeš kod koji je strukturiran i može se testirati, poželjno je da ga pišeš u Javi
- ti želiš dizajnirati skalabilne sustave i izvlačiti maksimum iz tehnologije
- ti voliš otvorene rasprave i tražiš kreativna rješenja za teške probleme
- nije te strah probati nešto novo i krenuti ispočetka ako ne uspiješ od prve
- ti voliš učiti nove stvari i učiš ih brzo
- ne prestaješ istraživati sve dok ne pronađeš odgovore a ono što znaš spremno dijeliš sa drugima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni mobitel
- mogućnost službenog automobila
- dodatne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.