+1
Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik za nova vozila (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Emil Frey Autocentrum društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Web: http://efac.hr/

OPIS POSLA

  • kontaktiranje klijenta i vođenje evidencije kontakata kroz dnevne izvještaje
  • odlazak na testne vožnje s klijentima
  • izrada i izdavanje ponuda za vozila
  • planiranje roka isporuke vozila klijentima
  • sklapanje ugovora o prodaji s klijentom
  • unošenje i ažuriranje podataka i rad kroz „EFAC“ informatičke sustave
  • izrada svih dokumenata potrebnih za isporuku vozila
  • isporuke vozila prema proceduri
  • briga oko kvalitete usluge prema procedurama i standardima Emil Frey-a
  • vođenje brige oko salona
  • prijevoz vozila na lokacije prema potrebi
  • inventura vozila
  • poznavanje leasing i bankarskih proizvoda vezanih uz automobilsku industriju
  • izrade procjena „staro za novo“ u suradnji s odjelom rabljenih vozila
  • predlaganje narudžbi vozila za formiranje lagera
  • naručivanje vozila u proizvodnju
  • sudjelovanje na izlaganjima vozila (sajmovi, promocije, razna događanja i sl.)
  • predlaganje prodajnih akcija
  • sudjelovanje na edukacijama prema planu poslodavca
  • ostalo prema nalogu voditelja

UVJETI

  • SSS/VŠS Ekonomsko, prometno ili trgovačko usmjerenje
  • min. 2 godine iskustva u auto industriji
  • poznavanje engleskog jezika
  • vozačku dozvolu B kategorije - aktivan vozač
  • poznavanje programskog paketa MS Office
  • profesionalnost u ophođenju s klijentima
  • izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine
  • spremnost na kontinuirano profesionalno i osobno usavršavanje i učenje
  • sklonost prema timskom radu

VRSTA ZAPOSLENJA

  • rad na neodređeno

Dostavite molbu i životopis putem linka za prijavu do 23.11.2018.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.