+1
Pošalji prijatelju

Voditelj odjela zaštite na radu (m/ž)

Belišće

Rok prijave:

Tradicija i napredak su naša budućnost.

Harburg-Freudenberger Belišće d.o.o. je član poznate Possehl Grupe. Kao svjetski priznati tehnološki lider u našoj struci, mi konstruiramo i proizvodimo komponente i proizvodna postrojenja za industriju gume i jestivog ulja širom svijeta. Našom hrabrošću da se stalno krećemo na samom rubu tehnologije stekli smo međunarodno priznanje kao inovativna high-tech tvrtka te težimo tome da opravdamo ovu reputaciju.

Potrebni su nam odani i fleksibilni zaposlenici koji dijele naše vizije i koji su spremni uložiti svoje talente u postizanje naših ciljeva. Naši zaposlenici jesu i uvijek će biti temelj našeg uspjeha.

Stoga tražimo izvrsnog kandidata (m/ž) koji će svojim znanjem i iskustvom doprinijeti još uspješnijem radu našeg poduzeća, na slijedećem radnom mjestu:

Opis posla:

  • Odgovornost za postupke, metode i sredstva zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
  • Stalno poboljšavanje sigurnih radnih uvjeta kako bi se spriječile ozljede na radu i profesionalne bolesti, odnosno umanjivanje eventualnih štetnih posljedica ukoliko se opasnost ne može otkloniti
  • Rad na prilagođavanju radne okoline radniku i radnika radnoj okolini
  • Odgovornost za osposobljavanje Poslodavca, ovlaštenika Poslodavca i povjerenika radnika iz područja Zaštite na radu

Uvjeti:

Obavezno:

  • Viša ili visoka stručna sprema stručnog studija sigurnosti i zaštite na radu
  • Položen državni stručni ispit iz zaštite na radu (opći i posebni dio)
  • Položen državni stručni ispit iz zaštite od požara
  • Izvrsno poznavanje rada u MS Office paketu
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Poželjno:

  • Završeno osposobljavanje za zaštitu okoliša
  • Položen ispit za rad s opasnim kemikalijama
  • Radno iskustvo u proizvodnim kompanijama

Ukoliko ste zainteresirani, pošaljite nam svoj životopis na adresu Radnička 5, 31551 Belišće ili putem LINKA ZA PRIJAVU.

Harburg-Freudenberger Belišće d.o.o.- Odjeli ljudskih resursa
Radnička 5, 31551 Belišće/Hrvatska
www.hf-group.com

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.