+1
Pošalji prijatelju

Trgovac u maloprodaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Sig Sistemi d.o.o. je privatna tvrtka specijalizirana za proizvodnju,prodaju i distribuciju boja i lakova. Uz to smo i distributeri svjetski poznatih proizvođača i brendova: Sherwin Williams, PPG Univer, Orac Decor, Arti, Menzerna, Pro spray, Mirka, Color Expert itd.
U našoj proizvodnji posjedujemo nekoliko najmodernijih strojeva,pa smo u stanju ponuditi najbolja tehnološka rješenja u najkraćem za drvnu industriju, antikorozivnu zaštitu, građevinarstvo, završne radove, industrijske podove, hidroizolacije itd.

Opis posla

Zahvaljujući konstantnom ulaganju u zaposlenike i asortiman koji nudimo na tržištu, tvrtka Sig sistemi izrasla je u tržišnog lidera i pouzdanog partnera u domeni boja i lakova za drvnu industriju, građevinarstvo, antikorozivnu zaštitu i auto reparaturu. Zbog povećanja posla povećala se potreba za novim radnim mjestom:

Trgovac u maloprodaji (m/ž).

Opis posla:
- prodaja robe u maloprodaji
- tehnička podrška i savjetovanje kupaca
- briga o izgledu prodajnog prostora

Uvjeti

Što tražimo?
- iskustvo u prodaji boja i lakova
- sklonosti edukaciji i prenošenju znanja
- komunikacijske sposobnosti
- sklonost timskom radu
- prednost poznavanje MS Office paketa

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok od 3 mjeseca
- edukacija
- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja
- rad u jutarnjoj smjeni

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.