+1
Pošalji prijatelju

Knjigovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Sig Sistemi d.o.o. je privatna tvrtka specijalizirana za proizvodnju,prodaju i distribuciju boja i lakova. Uz to smo i distributeri svjetski poznatih proizvođača i brendova: Sherwin Williams, PPG Univer, Orac Decor, Arti, Menzerna, Pro spray, Mirka, Color Expert itd.
U našoj proizvodnji posjedujemo nekoliko najmodernijih strojeva,pa smo u stanju ponuditi najbolja tehnološka rješenja u najkraćem za drvnu industriju, antikorozivnu zaštitu, građevinarstvo, završne radove, industrijske podove, hidroizolacije itd.

Opis posla

Zahvaljujući konstantnom ulaganju u zaposlenike i asortiman koji nudimo na tržištu, tvrtka Sig sistemi izrasla je u tržišnog lidera i pouzdanog partnera u domeni boja i lakova za drvnu industriju, građevinarstvo, antikorozivnu zaštitu i auto reparaturu. U potrazi smo za osobom koja će odgovorno I pravilno voditi sve naše papire.

Opis posla:
- izrada, vođenje i održavanje financijske i nefinancijske dokumentacije
- nadzor platnih lista
- vođenje računa
- ostali knjigovodstveni poslovi

Uvjeti

- preciznost, sistematičnost
- ažurnost i odgovornost
- temeljitost u radu s brojevima
- precizno računanje i analiziranje podataka
- poznavanje rada na računalu

Što nudimo

- radno vrijeme: ponedjeljak - petak
- smjena prijepodne
- redovna i stimulativna primanja
- božićnica, regresi

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.