+1
Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik za industrijska maziva (m/ž)

Zagreb, Rijeka

Rok prijave:

  • PETROL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i prijevoz nafte i naftnih derivata

Opis posla

Prodaja industrijskih maziva: obilazak klijenata, prezentacija i tehničko savjetovanje, praćenje ponuda i usklađivanje narudžbi, skrb o potrebama i zadovoljstvu kupaca.

Odgovornosti i zaduženja:
- svakodnevni obilazak postojećih i potencijalnih klijenata
- prezentacija proizvoda i tehničko savjetovanje
- traženje novih poslovnih prilika na zadanom području
- prikupljanje informacija i praćenje stanja na tržištu
- redovito izvještavanje odgovornih osoba
- praćenje otvorenih stavki, nadziranje i naplata potraživanja
- sudjelovanje u izradi godišnjih ciljeva
- praćenje ponuda i usklađivanje narudžbi sa službom za tehničku podršku
- vođenje brige o potrebama i zadovoljstvu kupaca

Uvjeti

Zahtijevane vještine i znanja:
- 5.,6. ili 7. stupanj, tehničke/društvene znanosti (SSS/VŠS/VSS) – poželjno smjer strojarstvo
- razvijene komunikacijske, prodajne i prezentacijske vještine
- odgovornost i proaktivnost u obavljanju radnih zadataka
- samomotiviranost i ustrajnost u ostvarivanju ciljeva
- spremnost na terenski rad
- vozačka dozvola B kategorije
- aktivno korištenje MS Office alata

Tražena iskustva:
- najmanje 3 godine iskustva u prodaji industrijskih maziva ili rada u službi tehničkog održavanja/tehnologije/razvoja (poželjno u metalno-prerađivačkoj industriji)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- uređenu, poticajnu i dinamičnu radnu okolinu
- mogućnost za osobni i stručni razvoj i rast
- radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost prelaska na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.