+1
Pošalji prijatelju

Mlađi asistent u odjelu za nabavu i logistiku (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poliklinika Bagatin je vodeća poliklinika za estetsku kirurgiju, stomatologiju i dermatologiju u Hrvatskoj s preko 20 godina tradicije i iskustva u pružanju vrhunskih zdravstvenih i estetskih usluga, uz pomoć stručnog i predanog medicinskog osoblja.

U samom centru Zagreba, na dvije lokacije, pružamo širok raspon usluga. Njegujemo kulturu učenja i predano radimo na tome da omogućimo svim našim zaposlenicima kontinuirane edukacije i usavršavanja kako bi ostvarili svoj poslovni, ali i osobni potencijal. Cilj nam je stvoriti okruženje gdje se naši zaposlenici mogu razvijati kroz izazove i mogućnosti, ali i razmišljati izvan okvira u dinamičnom i poslovnom okruženju.

U potrazim smo za novim članom tima logistike: Mlađi asistent u odjelu za nabavu i logistiku (m/ž).

Opis radnog mjesta:

  • Poslovi transporta i dostave određenih proizvoda i materijala između poslovnih jedinica i ostalih lokacija
  • Poslovi vožnje klijenata, partnera i zaposlenika Poliklinike
  • Briga o stanju zaliha
  • Evidencija kratkotrajne, dugotrajne i pokretne imovine u vlasništvu Poliklinike
  • Održavanje, priprema i briga o tehničkoj opremi na svim poslovnim jedinicama (posebice službena vozila i bijela tehnika) uz organizaciju eventualnih popravaka
  • Vođenje arhive medicinske i tehničke dokumentacije, kartona klijenata, te priprema određenih izjava i obrazaca za zaposlenike i poslovne partnere
  • Poslovi prijema pošiljki

Stručna znanja i preduvjeti:

  • SSS (srednja škola strukovnog usmjerenja) - mogućnost korištenja mjera aktivne politika zapošljavanja - stručno osposobljavanje za rad
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Dobro vladanje engleskim jezikom
  • Znanje rada na računalu (MS Office, mail)
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • Predanost radu i proaktivnost
  • Odgovornost i profesionalnost
  • Ljubaznost i susretljivost
  • Timski duh i fleksibilnost

što nudimo:

  • Rad u multidisciplinarnom timu
  • Mogućnost dodatne edukacije i usavršavanja
  • Predani HR tim koji se brine o Vašem rastu i razvoju
  • Popust na usluge Poliklinike Bagatin

priložiti:

  • Životopis
  • Motivacijsko pismo

Prijave isključivo putem OVOG LINKA.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.