+1
Pošalji prijatelju

Specijalist stomatološke protetike (m/ž)

Split

Rok prijave:

Poliklinika Bagatin je vodeća poliklinika za estetsku kirurgiju, stomatologiju i dermatologiju u Hrvatskoj s preko 20 godina tradicije i iskustva u pružanju vrhunskih zdravstvenih i estetskih usluga, uz pomoć stručnog i predanog medicinskog osoblja.

Nakon 23 godine uspješnog poslovanja u Zagrebu, na dvije lokacije, Poliklinika Bagatin otvara svoja vrata u srcu Dalmacije.

Poliklinika Bagatin njeguje kulturu učenja i predano radimo na tome da omogućimo svim našim zaposlenicima kontinuirane edukacije i usavršavanja kako bi ostvarili svoj poslovni, ali i osobni potencijal. Cilj nam je stvoriti okruženje gdje se naši zaposlenici mogu razvijati kroz izazove i mogućnosti, ali i razmišljati izvan okvira u dinamičnom i poslovnom okruženju.

Želite li biti dio uspješne priče i s nama ostvariti svoj potencijali prijavite se na oglas i postanite dio našeg tima.

U potrazi smo za Specijalistom stomatološke protetike (m/ž) koji bi se pridružio našem timu u Splitu.

Stručna znanja i preduvjeti:

  • VSS, stomatološki fakultet
  • Specijalizacija iz područja stomatološke protetike
  • Položen stručni ispit
  • Licenca za samostalan rad i uredno članstvo u HKDM
  • Poželjno 3 godine iskustva rada na poziciji specijalista stomatološke protetike

OPIS RADNOG MJESTA:

  • Dijagnosticiranje statusa klijenta i donošenje plana terapije
  • Izrada, prilagodba i održavanje fiksnih i mobilnih protetskih nadomjestaka
  • Pružanje ostalih stomatoloških usluga iz ponude Poliklinike Bagatin
  • Rad u timu s naglaskom na suradnju s oralnim kirurgom, te asistentima i zubotehničkim laboratorijem

DRUGA ZNANJA I VJEŠTINE:

  • Dobro poznavanje engleskog jezika (poznavanje drugog svjetskog stranog jezika je prednost)
  • Znanje rada na računalu (MS Office, Gmail/Outlook)
  • Ljubav prema poslu, motiviranost za napredovanjem u struci te sudjelovanjem u izgradnji vrhunskog tima
  • Predanost u radu i proaktivnost
  • Vrhunske komunikacijske vještine
  • Razvijene organizacijske sposobnosti
  • Odgovornost, detaljnost
  • Ljubaznost i susretljivost

što nudimo:

  • Vrhunski uvjeti rada
  • Kontinuiranu edukaciju i znanstveno napredovanje (posjeti stručnim kongresima i simpozijima u zemlji i inozemstvu)
  • Rad s najnaprednijom tehnologijom: Poliklinika Bagatin je referentni centar za veliki niz svjetskih proizvođača medicinskih proizvoda i medicinskih uređaja.
  • Stimulativna primanja
  • Izvrsno radno okruženje u mladom i proaktivnom timu
  • Predani HR tim koji se brine o Vašem rastu i razvoju
  • Popust na usluge Poliklinike Bagatin

priložiti:

  • Životopis
  • Motivacijsko pismo

Prijave isključivo putem OVOG LINKA.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.