+1
Pošalji prijatelju

Elektromonter (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Končar-Montažni inženjering d.d.
  • Adresa: Borongajska cesta 81c, 10000 Zagreb

Opis posla

Končar-Montažni inženjering d.d., Zagreb, Borongajska cesta 81c, koje posluje u sustavu KONČAR Grupe, vodeće tvrtke u području projektiranja, proizvodnje, montaže, ispitivanja i puštanja u pogon elektroenergetskih, elektrovučnih i postrojenja u procesnoj industriji, s ciljem jačanja našeg tima, raspisuje natječaj za slijedeće radno mjesto:

Elektromonter (m/ž) - više izvršitelja.

Opis posla:
- montaža / ugradnja opreme, uređaja i njihovih komponenti u elektro postrojenja u energetici, industriji, brodogradnji te postrojenjaim elektroničkog nadzora i telekomunikacija

Ključne odgovornosti su:
- ugradnja opreme, uređaja i njihovih komponenti u postrojenja
- polaganje NN i VN kabela
- izgradnja kabelskih završetaka i spojnica, niskog i srednjeg napona ( 6kV, 10kV i 35kV)
- ugradnja/montaža vanjske i unutarnje rasvjete
- polaganje traka za uzemljenje i gromobransku instalaciju
- montaža rasvjetnih armatura, OG obujmica, polaganje vodova unutarnje i vanjske rasvjete
- pomoć pri utovaru i istovaru opreme, alata i montažnog materijala
- odgovornost za rad na siguran način

Uvjeti

- SSS elektro smjera, elektrotehnika – energetika
- prednost imaju kandidati s radnim iskustvom i poznavanjem područja rada
- poznavanje jednog stranog jezika (prednost engleski jezik)
- vozačka dozvola B kategorije
- komunikativnost, odgovornost, organizacijske sposobnosti i sklonost za timski rad, spremnost na putovanja i rad na terenu i visini, visoka motiviranost za postizanje rezultata

Molimo cijenjene kandidate da svoje prijave sa životopisom te preslikom diplome ili svjedodžbe o završenoj školi pošalju putem linka za prijavu ili poštom zaključno sa 16.12.2018. godine.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Pismo:

Končar-Montažni inženjering d.d., Borongajska cesta 81c, 10000 Zagreb (za natječaj)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (prednost)

Što nudimo

- ugovor o radu na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja
- primjerenu plaću
- timski rad u stimulativnoj i stabilnoj radnoj sredini
- mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja i usavršavanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.