+1
Pošalji prijatelju

Komisioner (m/ž)

Donji Stupnik

Rok prijave:

  • FERO-TERM društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Fero-Term d.o.o., renomirana hrvatska tvrtka, osnovana 1991. godine najveći je domaći lanac maloprodaje i veleprodaje kupaonske i sanitarne opreme, pločica, sistema grijanja i hlađenja te solarnih sustava.

Opis posla

- kvalitativno i kvantitativno preuzimanje i izdavanje robe putem popratne dokumentacije
- samoinicijativnost, urednost te vrlo visoka odgovornost prema radnom mjestu i robi
- organizacijske i logističke sposobnosti
- ažurno i točno obavljanje danih zadataka
- kolegijalnost i timski rad

Uvjeti

- položeno osposobljavanje rukovatelja viličarom
- potvrda o nekažnjavanju
- radno iskustvo u skladišnim poslovima minimalno 3 godine

Ako ste osoba koja zadovoljava gore navedene uvjete te ste željni postati dio vrlo stabilne i respektabilne hrvatske tvrtke bit će nam zadovoljstvo s Vama obaviti informativan razgovor. Molimo Vas da Vaše cijenjene životopise dostavite putem linka za prijavu.

Za više informacija molimo kontaktirajte nas na 091 6770 276.

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- ugodno radno okruženje
- motivirajuća mjesečna primanja
- ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.