+1
Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Cork, Irska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd. koja je osnovana 2005. godine u Irskoj, a od ove godine smo prisutni i u Hrvatskoj s uredom u Zagrebu. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i o ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, vodećeg proizvođača drvene građe u Irskoj, tražimo više kandidata za radno mjesto Radnik u proizvodnji (m/ž) drvne građe za rad u Corku, Irska.

Ključni zadatci:
- rad u tvornici na proizvodnji i obradi drvenih greda
- korištenje električnih alata/strojeva
- održavanje čistoće radnog prostora
- smjenski rad

Uvjeti

- NKV/KV/SSS
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje engleskog jezika minimalno na A2 razini
- hrvatsko ili neko drugo EU državljanstvo

Molimo vas da u svojoj prijavi navedete za koje radno mjesto se prijavljujete.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+385 1 5626 651

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- satnica 10,00€ bruto, prekovremeni sat 15 € bruto
- obuka i uvođenje u posao
- organiziran smještaj (cijena oko 60€ tjedno za dvokrevetnu sobu)
- početak rada moguć odmah

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.