+1
Pošalji prijatelju

Rukovoditelj menadžmenta opskrbnog lanca (SCM) (m/ž)

Kutina

Rok prijave:

  • ALMOS društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju aluminijskih odljeva
  • Adresa: Slavonska 4/b, 44320 Kutina
  • Web: http://www.almos.hr

Almos d.o.o. je ljevaonica aluminijskog tlačnog lijeva, sa trenutno 230 zaposlenih, koja 98% svojih proizvoda isporučuje u zemlje EU-a.

Opis posla

Zbog povećanja obujma posla i potreba razvoja našeg tima, otvorili smo radno mjesto:

Opisa posla:
- vođenje i upravljanje projektima vezanim za prodaju
- komunikacija s kupcima (privlačenje novih i zadržavanje postojećih kupaca)
- obrada upita, ponuda i narudžbi, izrada kalkulacija i ponuda
- briga oko evidencije dobavljača i narudžbi
- priprema potrebnih dokumenata potrebnih za proces narudžbe
- briga oko cijelog procesa narudžbe do same isporuke
- planiranje i upravljanje zalihama materijala
- pronalazak, odabir i pregovaranje za najbolje proizvode u smislu kvalitete, cijene, uvjeta, isporuke i usluga s dobavljačima
- informiranje o aktualnim događanjima na području nabave, cijenama, uvjetima na tržištu i novim proizvodima
- planiranje i organizacija izvršenja svih aktivnosti unutar područja odgovornosti (transporti, špedicija, skladište, dostava)
- koordinacija razvoja novih metodologija i alata u logističkom poslovanju, te osiguravanje resursa za implementaciju istih u svakodnevne aktivnosti
- operativno upravljanje nadzornim i kontrolnim mehanizmima u logistici
- standardizacija i analiza podataka o troškovima
- definiranje radnji za postizanje ušteda

Uvjeti

- VŠS/VSS
- potrebno radno iskustvo: 2 godine
- znanje engleskog jezika (u govoru i pismu), poželjno znanje njemačkog jezika
- iskustvo rada sa programima MS Office paketa
- vozačka dozvola B kategorije
- visoko razvijene komunikacijske vještine
- visoko razvijene pregovaračke vještine
- razvijene organizacijske vještine
- proaktivnost
- timski rad
- pedantnost i urednost
- želja za učenjem i usavršavanjem

Ako ste spremni zajedno s nama graditi svoju i našu uspješnu budućnost, rado ćemo vam pružiti priliku i povjerenje - pošaljite nam svoju prijavu najkasnije do 18.12.2018. godine.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Sisačko-moslavačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.