+1
Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Čakovec

Rok prijave:

  • KERMEK društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Neumannova 3, 40000 Čakovec
  • Web: http://www.kermek.hr

Opis posla

- organizira i nadzire rad u skladištu materijala
- osobno i sa skladištarima vodi brigu o kvaliteti i kvantiteti materijala
- pravovremeno zaprima i izdaje robu sa skladišta

Uvjeti

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Županija rada:

Međimurska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.