+1
Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik (m/ž)

Matulji

Rok prijave:

Zahvaljujući kontinuiranom ulaganju u razvoj djelatnika i asortimana, u više od 25 godina postojanja tvrtka Špina izrasla je u tržišnog lidera u domeni opremanja interijera.

Pouzdanog partnera u nama pronašli su i maloprodajni kupci i veliki investitori kao i arhitekti, o čemu govori niz relevantnih referenci na području cijele Hrvatske.

Opis posla

Tražimo prodajnog savjetnika u salonu keramičkih pločica i sanitarija u prodajnom salonu Špina Rijeka.

Opis posla:
- prodaja robe iz prodajnog asortimana
- savjetovanje i tehnička podrška kupcima
- briga o izgledu izložbenog prostora

Uvjeti

- stručna sprema SSS
- poželjno 2 godine iskustva na sličnim poslovima
- aktivno služenje engleskim ili talijanskim jezikom
- sklonost za edukaciju i prenošenje znanja
- izražajne komunikacijske sposobnosti, spremnost za timski rad
- informatička pismenost – Microsoft Office Word i Excel, Outlook

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Talijanski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok od 3 mjeseca

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.