+1
Pošalji prijatelju

Vozač kamiona s kranskom dizalicom (m/ž)

Solin

Rok prijave:

Ako Vam se kuća rađa uz Vas stoji Građa!

Građa d.d. je jedna od vodećih hrvatskih trgovina materijala za gradnju. Tvrtka je osnovana 1954. godine. Osim građevinskog materijala, u ponudi su još i ručni i industrijski alati, auto program, bijela tehnika, boje i lakovi, elektromaterijal, sanitarni program, stolarija i sve za dom.
U naših 8 prodajnih centara (Dubrovnik, Hvar – Stari Grad, Opuzen, Rijeka, Šibenik, Solin, Zadar i Zagreb) nalazi se bogat asortiman provjerenih domaćih i inozemnih proizvoda vrhunske kvalitete. Također, Građa nudi i besplatnu dostavu.

Kako bi unaprijedili naše poslovanje, koje će iznad svega odgovarati zahtjevima naših kupaca, u potrazi smo za zaposlenicima koji imaju predanost, fleksibilnost i spremni su na timski rad.

Pridružite nam se!

Opis posla

- vožnja kamiona s kranskom dizalicom
- odgovoran je za mjere provođenja zaštite na radu, ispravnost vezivanja i transport tereta
- obavlja i ostale poslove u skladu s naravi i vrstom posla

Uvjeti

- 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
- vozačka dozvola C i E kategorije
- uvjerenje o osposobljenosti za rukovanje kranskom dizalicom

Cijenjene ponude s preslikom domovnice, životopisom, dokazom o stručnoj spremi i dr. dostaviti putem linka za prijavu.

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

C, E

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.