+1
Pošalji prijatelju

Inženjer strojarstva / dipl. inženjer strojarstva (m/ž)

Čakovec

Rok prijave:

  • SIPKO NOVA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za strojarski inženjering, projektiranje i savjetovanje

Opis posla

Sustavi za grijanje i hlađenje.

Uvjeti

- smjer termotehnika
- radno iskustvo je poželjno, ali nije uvjet

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- naknada za prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Međimurska

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.