+1
Pošalji prijatelju

Stručnjak za marketing (m/ž)

Dugopolje

Rok prijave:

Tražimo

Stručnjaka za marketing (m/ž)

Opis posla:

  • kreirati, analizirati i optimizirati komunikacijske kampanje na digitalnim kanalima (Google Ads, Facebook, LinkedIn, Snapchat, itd.)
  • uređivanje i ažuriranje sadržaja za web stranicu i društvene mreže
  • razvoj i izrada promidžbenih materijala, newslettera i sl.
  • osmišljavanje, izrada, plasiranje i nadziranje online oglasnih kampanja

Uvjeti:

  • jedna godina iskustva u marketingu i PR-u
  • komunikacijske, prezentacijske i organizacijske sposobnosti

Nudimo:

  • dodatna edukacija
  • izazovan posao
  • samostalnost u radu
  • prilika za osobni i profesionalni razvoj

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.