+1
Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Zagreb, Split

Rok prijave:

Tražimo

Prodajnog predstavnika (m/ž)

Opis posla:

  • obilazak terena prema unaprijed definiranim rutama
  • održavanje i unapređenje partnerskih odnosa sa postojećim klijentima
  • prodaja i prezentacija artikala te uzimanje narudžbi
  • akvizicija / pronalazak novih kupaca u cilju uspostave dugoročnog odnosa
  • briga o naplati
  • provođenje aktivnosti s ciljem rasta prodaje
  • realizacija plana prodaje i odgovornost za postignute rezultate
  • izvještavanje o provedenim dnevnim aktivnostima

Uvjeti:

  • komunikacijske, prezentacijske i organizacijske sposobnosti
  • spremnost na terenski rad i putovanja

Nudimo:

  • osiguran službeni automobil, prijenosno računalo i mobitel
  • izazovan posao
  • samostalnost u radu
  • priliku za osobni i profesionalni razvoj

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.