+1
Pošalji prijatelju

Voditelj prodaje - Business Developer (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

Naš klijent je poznati zapadno europski proizvođač tehničke, sportske i industrijske rasvjete, koji je već niz godina prisutan u regiji centralne i istočne Europe. Svoja rješenja, koja za razliko od konkurenata može tailormade razviti i ponuditi većim kupcima odnosno prilagoditi objektima, htio bi intenzivnijim radom s distributerima ponuditi i dalje razviti i u Hrvatskoj. Rješenja su vodeća u price/performace segmentu. U njihovoj ponudi je i proizvod koji ima patent i pruža probojnu priliku. Tražimo voditelja prodaje za Hrvatsku, koji će razviti rad sa jednim jakim distributerom ali i sa ostalima, razumijevajući izazove takve konstelacije i uvijek tražeći "win win" situaciju na duge staze. U početnoj fazi, može se ponudit varijanta home office, dalje je sve otvoreno prema planu, kojeg ćete vi sami napraviti i usuglasiti sa centralom.

Opis posla:

  • Identifikacija mogućih distributera, pregovaranje i sklapanje ugovora
  • Podrška distributerima sa prezentacijama, atraktivnim ponudama, zajedničkim otvaranjem prodajnih kanala i ciljanih objekata
  • Bliski rad sa jednim jakim odabranim distributerom „farming u prodaji“
  • Identifikacija raspisa, projekata
  • Kontakti i prezentacije projektantskim kućama i projektantima
  • Koordinacija kod traženja tehničkih rješenja sa mobilnim specijalistima iz centrale
  • Izrada godišnjeg plana i mjesečnog plana, traženje odobrenja i konzultacija sa iskusnim voditeljem regije, koji može, u prvoj fazi kao podrška, neko vrijeme biti prisutan, ali dalje planiran je dosta samostalan rad
  • Nadgledanje realizacije prodaje, koja ide preko vas do distributera
  • Nemate brige logistikom i skladištem, jer to radi centrala

Uvjeti:

  • Uspješni i relativno zadovoljni jeste već sada, možda tražite okolinu, koja će vam pružati više samostalnosti, manje reportinga, više kreativnosti, ostvarenje odnosa i ciljeva na duge staze, ambicioznost zbog vas samih ali ne zbog šefa
  • Završili ste elektro struku – nije toliko bitno je li srednja, fakultet ili magisterij. Bitnija je stručnost, vještine u prodaji i traženju tehničkih rješenja, renome u struci
  • Poslovno iskustvo od barem 5 godina kao prodajni savjetnik, prodajno tehnički savjetnik i spremni ste na korak više u karijeri
  • Ako ste sada voditelj prodaje u manjoj tvrtki – ovo je prilika za veću samostalnost i samostalnije kreiranje posla
  • Iskustvo u segmentu elektro opreme objekata (nije toliko bitno rasvjeta), bitni su postojeći odnosi sa projektantima, arhitektima
  • Interes za profesionalnu rasvjetu i kompleksna tehnička rješenja, čak veći nego za dizajn proizvoda
  • Koristite engleski – bitno zbog teambildinga odnosno druženja sa centralom i upoznavanja novih proizvoda dva puta godišnje
  • Dodatno njemački ili talijanski samo je plus
  • Samostalni i samoinicijativni ste, drski i puni realnih ideja i rješenja proaktivni, organizirani, samostalni
  • Vozačka dozvola

Što nudimo:

  • Stalni radni odnos na neodređeno vrijeme
  • Suradnja s vodećim svjetskim brendovima i top tehničkim rješenjima
  • Brzu logistiku bez poteškoća
  • Redovita plata i bonus do 4 plaće godišnje
  • Fleksibilnost lokacije zbog home office-a

Molimo Vas da u što kraćem roku pošaljete svoj CV putem linka za prijavu obzirom da želimo uskoro održati i razgovore s odabranim kandidatima.

TRESCON d.o.o.
Vodnikova c. 211, 1000 Ljubljana tel. +386 1 5819215
www.trescon.si

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.