+1
Pošalji prijatelju

Store Assistant ECCO (m/ž)

Zagreb, Rugvica

Rok prijave:

  • KRM ADRIATIC d.o.o.
  • Adresa: Radnička Cesta 80, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.krm.ag

KRM je neovisna maloprodajna tvrtka koja upravlja svim ECCO-a maloprodajama na prostoru 23 tržišta širom Europe. Od 2010. i svega nekoliko zaposlenih danas smo narasli na više od 2000 zaposlenih.

Opis posla

Traži se Store Assistant ECCO (m/ž).

Mjesto rada: Arena centar i Designer Outlet Croatia (Rugvica)

Uvjeti

Treba:
- imati razumijevanja za poslovanje / prodaju
- aktivno preuzimati odgovornost za prodaju i poslovanje
- moći prepoznati i prilagoditi se promjenama i posložiti prioritete
- imati strast za maloprodaju - visoku razinu energije i predanosti poslu
- imati izravan pristup i "ja to mogu" stav
- biti pozitivan, otvoren, pun podrške i fleksibilan timski igrač
- biti proaktivan, neovisno donositi odluke i rješavati probleme
- imati visok integritet, odanost i transparentnost
- poticati druge da daju sve od sebe
- biti spreman pomagati poslovođi u povećanju profitabilnosti dućana i utjecaju prodaje kroz analizu i upravljanje zalihama i troškovima, učinkovito planiranje
- shvatiti promet - u potpunosti razumjeti što pokreće zaradu
- u potpunosti imati volju za razumjeti podatke i pružati potporu za tim

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (prednost)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalna dodatna edukaciju
- mogućnost napredovanja
- sigurna inozemna kompanija
- motivirana primanja u skladu s rezultatima
- rad na puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.