+1
Pošalji prijatelju

Odgojitelj predškolske djece (m/ž)

Bartolovec

Rok prijave:

  • DJEČJI VRTIĆ MALA OAZA

Opis posla

Odgoj predškolske djece.

Uvjeti

Potrebna zvanja:
- razredna nastava
- predškolski odgoj
- sestrinstvo
- rani i predškolski odgoj i obrazovanje

Za prijavu na natječaj dostaviti:
- zamolbu
- životopis
- presliku diplome ili svjedodžbe
- potvrdu o nekažnjavanju osobno na dolje navedenu adresu

Za prijavu na posao dostaviti presliku dokumenata (nije potrebno dostavljati originale niti ovjerene preslike).

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom.

Telefon:

+385 98 182 8368

Adresa:

Dravska 11, 42202 Bartolovec

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

Županija rada:

Varaždinska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 5.262,05 kuna.