+1
Pošalji prijatelju

Savjetnik u naplati (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • B2 Kapital d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 41, 10000 Zagreb

Opis poslova:

  • Svakodnevna telefonska komunikacija sa svim sudionicima u dugu
  • Prati urednost plaćanja i obavlja poslove naplate
  • Predlaže otplatne planove dužnicima koji su u njegovoj nadležnosti u cilju efikasnije naplate potraživanja i smanjivanja potraživanja
  • Obavlja administrativne poslove prema potrebama zadatka
  • Rješava zahtjeve klijenata
  • Osigurava praćenje i održavanje računa klijenata te dokumentira aktivnosti u postupku naplate
  • Odgovara za ažurnost, točnost i vjerodostojnost informacija koje unosi u program za naplatu
  • Odgovara za obavljanje radnih zadataka u skladu s pravilima struke
  • Obavlja i druge poslove iz djelokruga rada Odjela po nalogu svog neposredno nadređenog
  • Odgovara za pridržavanje politika, pravilnika, procedura i drugih akata te za provođenje propisanih kontrolnih postupaka

Idealan kandidat ispunjava sljedeće uvjete:

  • Minimalno SSS
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima - prednost
  • Engleski jezik – aktivno u govoru i pismu
  • Aktivno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office)
  • Poznavanje pravne terminologije - prednost
  • Poznavanje bankarske terminologije - prednost

Ostale karakteristike:

  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Kreativno rješavanje problema, proaktivnost u radu s klijentima
  • Predanost i timski rad
  • Sposobnost rada pod pritiskom i u dinamičnom okruženju
  • Organiziran i strukturiran način rada

Mi nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom timu
  • Mogućnost dodatnih edukacija i obrazovanja
  • Stjecanje novih znanja uz motivirajuća primanja

Zainteresirane molimo da svoje prijave pošalju isključivo na na hrvatskom ili engleskom jeziku do 14.12.2018. putem linka za prijavu.

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji zadovoljavaju navedenim uvjetima. Sve prijave će se razmotriti pod uvjetima i odredbama propisa o zaštiti osobnih podataka.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.