+1
Pošalji prijatelju

Dentalni asistent (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • ADRIADENT društvo s ograničenom odgovornošću za zdravstvenu djelatnost

Opis posla

Poslovi vezani uz rad u ordinaciji dentalne medicine, priprema i dezinfekcija radnog mjesta, sterilizacija instrumenata i pribora, asistencija doktoru dentalne medicine, priprema pacijenata.

Uvjeti

- dobre organizacijske vještine i proaktivnost
- odgovornost u obavljanju poslovnih zadataka
- profesionalni pristup pacijentu
- sklonost timskom radu
- želja za učenjem i osobnim razvojem

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Što nudimo

- stalni radni odnos
- mogućnost usavršavanja i dodatnih edukacija
- rad u dinamičnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.